PREČO BOL BIOSTEEL VYTVORENÝ?

BOLO TO NUTNÉ:
Potom, ako si profesionálny kondičný a silový tréner Matt Nichols uvedomil,  že najlepší svetoví športovci s tou najvyššou výkonnosťou počas svojej prípravy a výkonov konzumujú výrobky s rôznymi plnidlami, umelými sladidlami, arómami, tajomnými prísadami a stimulantmi, ako sú cukor a kofeín, odhodlal sa venovať vývoju úplne nového štandardu kvality pre športovú výživu. Matt vytvoril pôvodný Pink Drink (Ružový nápoj), ktorý obsahoval jednoduchý a praktický zoznam úplne prírodných látok navrhnutých tak, aby telu dodávali základné dôležité výživné látky potrebné k posilneniu fyzickej aktivity.
DOPYT KOMERČNÉHO TRHU, ZACHOVANIE PROFESIONÁLNEJ AUTENTICITY :
Prírodné, čestné a efektívne produkty spoločnosti BioSteel rýchlo získali podporu a popularitu v niektorých z najprominentnejších športových šatní v Severnej Amerike a nakoniec upútali pozornosť každodenných spotrebiteľov športovej výživy práve kvôli kvalite výrobkov. Dedičstvo #DrinkThePink žije v BioSteel’s High Performance Sports Drink Mix.
V súčasnosti je BioSteel jednou z najdôveryhodnejších značiek ako v šatniach, tak v domácnostiach. Ako najaktívnejší produkt v severoamerickom profesionálnom športe, nie je divu, že BioSteel je celosvetovou voľbou pre spotrebiteľov športovej výživy.

NAŠA MISIA:

Vytvárať zdravé a najbezpečnejšie produkty svojho druhu.
Prvotné ingrediencie, transparentnosť produktu, funkčnosť a pravosť – tieto hodnoty pomohli spoločnosti BioSteel novo definovať a zvýšiť celosvetovú úroveň pre športovú výživu.
A práve preto sme tu.

POHYB

BioSteel vedie vlnu zdravých športových nápojov na trhu. Nehovoríme len o produkte „lepšie pre vás“, ale o novú definíciu športových nápojov. Spoločnosť BioSteel je na trhu nesporná a je hrdá na to, že zvyšuje tlak na očakávania spotrebiteľov zo športových nápojov a stala sa prvým zakúpeným produktom v profesionálnych športoch.

NSF CERTIFIED

Vyše 65 rokov poskytuje spoločnosť NSF nezávislú certifikáciu tretích strán pre potraviny, vodu a spotrebný tovar. Program NFL, MLB, LPGA, PGA, NHL a CCES používa program NSF Certified for Sport®, ktorý pomáha zabezpečiť doplnky, ktoré používajú športovci bez zakázaných látok. Od schvaľovania surovín, skúmania zložení a prísneho testovania konečných produktov NSF pri každom kroku výrobného procesu dohliada, aby doplnky, ktoré konzumujete, boli bezpečné a obsahovali presne to, čo je uvedené na štítku.
 

INFORMED -CHOICE

V roku 2007 bol program Informed-Choice založený spoločnosťou HFL Sports Science, jednou z popredných svetových nezávislých laboratórií pre dopingovú kontrolu, ktorá od roku 1963 vykonáva testovanie nepovolených látok v športe. Testy Informed-Choice pre zakázané látky v doplnkoch certifikujú na používanie WADA / IOC (Medzinárodný olympijský výbor), tým potvrdzujú, že spoločnosti, ktoré tieto označenia používajú, dodržiavajú najvyššie štandardy zabezpečenia kvality a používajú výrobcov, ktorí dodržiavajú najvyššie výrobné normy.
Všetky testy pre produkty Informed Choice sú vykonávané v laboratóriách HFL, čo je akreditované laboratórium ISO 17025. Akreditácia ISO 17025 zaručuje, že ak sa kontaminácia vyskytuje nad stanoveným limitom detekcie, potom sa identifikuje a nazýva „pozitívna“.

TESTOVANIE NEPOVOLENÝCH LÁTOK

Používaním rôznych doplnkov výživy laickými športovcami a nadšencami fitness má mnoho spoločností s výživovými doplnkami možnosť používať tvrdenia o svojich produktoch, ale koľko z nich ich môže naozaj dokázať?
– V súčasnosti existuje veľmi malá regulácia výživových doplnkov.
– Mnohé spoločnosti sa podieľajú na falošnom označovaní – vedome uvádzajú zložky, ktoré nemajú vo svojich produktoch, alebo horšie, kedy neuvádzajú zložky (niekedy zakázané látky), ktoré sa v ich výrobkoch nachádzajú.
-Viac spoločností s dobrými úmyslami môže nevedomky poskytovať svojim zákazníkom nebezpečné výrobky. Používanie lacných a menej kvalitných surovín, ktoré môžu obsahovať kontaminované látky a ohroziť hodnovernosť celého produktu a tiež zdravie spotrebiteľov.
Ak ste športovec testovaný na doping, výber je jednoduchý. Mali by ste užívať iba výrobky, ktoré sú certifikované na obsah akýchkoľvek zakázaných látok, akreditovanou nezávislou treťou stranou, ktorá testuje každú šaržu vyrobeného výrobku, ktorý používa ISO 17025 a / alebo NSF / ANSI Standard 173 a má preukázaný úspech s profesionálnymi a olympijskými športovými riadiacimi orgánmi.

VEDECKÝ VÝSKUM: ZISTENIA

Doplnková výživa, či už pre vysoko výkonných alebo rekreačných športovcov, je dôležitým rozhodnutím, ktoré treba dôkladne zvážiť.
BioSteel je jedným z mnohých doplnkov vysokej výkonnosti na dnešnom trhu, avšak to, čo odlišuje BioSteel od konkurencie, je náš záväzok poskytnúť dôkaz, a teda produkt, ktorý neobsahuje konzervačné látky, prísady ani neprirodzené sfarbenie.
V skutočnosti sa náš záväzok k excelentnosti rozširuje aj do výskumu vedeckých poznatkov. Ako taký v súčasnosti vedieme autentický výskum tretích strán, ktorý je spolufinancovaný Kanadskou vládou pre výskum prírodných a technických vied (NSERC).
 

MAXIMÁLNY VÝKON

– Tento graf znázorňuje pozitívne účinky, ktoré BioSteel má. Je znázornený výstupný výkon Biosteel (HPSD (červená) a voda (modrá)).
-Používanie BioSteel zvyšuje maximálny výkon 1,4-násobne. To znamená, že subjekty v tejto štúdii boli schopné produkovať väčšiu silu po doplnení BioSteel v porovnaní s použitím vody. Tieto predbežné výsledky boli hlásené na konferencii Ontario Physiology Conference 2016.

VRCHOL UDRŽANIA ENERGIE

-Tento graf zobrazuje udržanie maximálneho výkonu pre subjekty počas 3. kola cvičenia
Tieto predbežné výsledky naznačujú, že BioSteel High Performance Sports Mix má za následok dlhšie udržanie maximálnej výkonnosti u unavených športovcov v porovnaní s vodou.
Napíšte nám

Pre nákup alebo informácie o našich produktov napíšte nám e-mail alebo nám zavolajte na 0903 833 018.

Not readable? Change text.
0